DEĞERLERİMİZ


DEĞERLERİMİZ

Bimatek’te yaptıklarımız şu üç değere göre ölçülür:

  • Ölçülebilir Maliyet ve Verimlilik
  • İşi Basitleştirme
  • Bilgi ve Belge Yönetimini Destekleme.

 

Ölçülebilir Maliyet ve Verimlilik

 

Maliyet azaltma süreklilik bazında yapılması gereken bir etkinliktir.

Müşterilerimizin kopyalama ve çoğaltma maliyetlerini en doğru şekilde hesaplayıp, ileri teknoloji ürünlerle ve raporlama sistemleri ile kazançlarını ortaya koyuyoruz. Müşteri ihtiyaçlarını belirleyip mevcut maliyetleri ürün ve hizmetlerimizle düşürüp, ölçülebilir hale getiriyoruz. Faaliyetlerimizin bütçelenmesini sağlıyor ve verimlilik sunuyoruz. 

 

Hayatı ve İşi Basitleştirme

 

Kopyalama, Yazdırma ve Çoğaltma ihtiyacı olan herkesin, Bimatek’in sunduğu ürünlerin ve hizmetlerin verimliliğinden faydalanmasını sağlıyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin fonksiyonlarını ve özelliklerini eksiksiz bir şekilde kullanabilmelerini sağlıyoruz.

Operatörlerin yoğun eğitim almalarını gerektirmeyen, kullanımı kolay ve maksimum verimlilik sağlayan ürünler sunuyoruz.

 

Bilgi ve Belge Yönetimini Destekleme

 

Çalışanların çok fonksiyonlu bir yazıcı (MFP) kullanarak kendi Bilgi İşlem terminallerinden belgeleri kolayca taratmalarını ve bastırmalarını, kopyalama işlemlerini daha hızlı yapmalarını sağlayan çözümler sunuyoruz.

Kendi operasyonel ve yapısal nasıl olduğunu bildiğimiz (know-how) bilgilerimizi müşterilerimize aktarıyoruz.

Müşterilerimize, bilgi açısından yoğun işgücünü basitleştirerek ve Bimatek’in sunduğu ürünlerde kullanılan sistemlerden elde edilen nasıl olduğunu bildiklerimizi (know-how) paylaşarak yeni değerler yaratmaları konusunda ilham veriyoruz.

İnsan ve teknolojinin ortak çözümleriyle, teknoloji ile birlikte ortaya çıkan bilgi yığınlarını denetim altına almalarına yardımcı oluyoruz.

 

Müşterimizin sahip olduğu ve kullandığı bilgiler çeşitli ortamlar üzerine kaydedilmiştir. Bu nedenle belgeler kurumların en önemli kaynaklarıdır. Başarı için bu belgelerin verimli bir şekilde kullanılması ve verimli kullanım için de yönetilmesi gerekmektedir.

Belge yönetimi kavramının bir disiplin haline gelmesi için çalışıyoruz.

Belgelerin kontrolünü sağlamak, kullanılmak istenildiğinde belgenin erişimini kolaylaştırmak, belgelerin korunmasını sağlamak için çalışıyoruz.

 

 

Bimatek;

Bu değerleri hayata geçirmek için;

Hızlı hareket ediyoruz,

Önce müşterileri düşünüyoruz,

Sadece İşi düşünüyoruz.